Знайомтесь, Оля Щудлюк – координатор напрямку заходи в ЛМЦСССДМ!

У цей прекрасний сонячний день хочемо познайомити Вас з мега енергійною, швидкою та працьовитою Оля Щудлюк.

Оля Щудлюк – привітна, ніжна дівчина з гарним почуттям гумору. В нашому Центрі соціальних служб вона працює фахівцем соціальної роботи, а саме – організовує масштабні заходи. Родинне свято, концерт, флешмоб? – за кожною яскравою подією Центру стоїть наша Оля! Це надзвичайно відповідальна і спокійна людина, яка для кожного знайде доброзичливу посмішку, які б організаційні труднощі не вирували навколо.
Звідки беруться такі круті та креативні фахівці, спитаєте ви? За всіх не скажемо – а от Оля закінчила університет Львівська Політехніка, інститут геодезії.
З Олею завжди цікаво, адже вона багато подорожує Україною, вивчаючи нові місця та міста. А ще вона захоплюється вишивкою і творить чудові речі власними руками. І для душі, і для заходів Центру (і ми це насправді дуже цінуємо!).
Олю, ми щасливі бути з тобою в одній команді. Ти неймовірна людина – наполеглива, проста у спілкуванні та дуже мила. Ти прекрасний організатор та людина слова, на тебе завжди можна покластись та довіритись тобі. Ми дякуємо тобі за це і бажаємо подальшого розвитку в сфері, яка тебе цікавить та приваблює.

Залишити відповідь

Close Menu