Знайомтесь, Вікторія Герко – психолог Львівського міського центру

А у нас надалі відбувається знайомство з людьми, які працюють в центрі Соціальних служб.

Вікторія Герко  є дуже класною, позитивною, енергійною, милою та креативною людиною нашого центру.
Почнемо з того, що пані Вікторія неймовірна колега, з нею завжди просто, цікаво та можна чогось повчитись.

Вікторія народилась у Полтаві, згодом переїхала до Львова, адже тато був військовим і доводилось багато “подорожувати” Україною. Вікторія закінчила школу у Львові. Після закінчення школи поступила в університет Львівська Політехніка на електромеханічний факультет. Згодом поступила в університет ім. Івана Франка на факультет “Психологія”, де і в подальшому себе змогла реалізувала.

Вікторія має великий досвід роботи з людьми похилого віку, адже довгий час працювала в геріатричному пансіонаті психологом. Паралельно з роботою Вікторія навчалась на арт-терапевтичному проекті.

У центрі соціальних служб Вікторія працює з людьми, які опинились у складних життєвих обставинах. Також Вікторія запровадила арт-терапевтичний проект “Крок за кроком” – для жінок, які опинились у складних життєвих обставинах.

Вікторія має двох дітей ( вже дорослих ), Вадима та Оленку, яких безмежно любить та пишається ними. Також, має домашню улюбленицю Асю (песика).
Дякуємо Вам Вікторіє за те, що є у нашій команді, Ви неймовірна, позитивна та дуже красива жінка. Ми Вас любимо та пишаємось, що Ви працюєте разом з нами.

Залишити відповідь

Close Menu