«Людина героїчної професії» – так кажуть про тих, чия службова діяльність безпосередньо пов’язана з щоденним ризиком. У цей список можна сміливо додати рятувальників ДСНС.

Щоб ознайомити дітей і батьків з пожежною справою, а також навчитись безпеці життєдіяльності, 19 вересня у приміщенні Головного управління ДСНС України в Львівській області, відділ соціальної роботи Шевченківського району організував захід : «ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ» – екскурсію в пожежну частину.


Проведена екскурсія ознайомила дітей та батьків з історією пожежної справи, а зразки старовинної та сучасної спеціальної техніки дали змогу прослідкувати за розвитком пожежно-рятувальної служби Львівщини із сивої давнини до сьогодення. Під час екскурсії діти та батьки мали змогу розширити уявлення про роботу рятувальників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність цієї професії.

Велика подяка Головне управління ДСНС України у Львівській області, а особливо екскурсоводам, які змістовно і повчально провели екскурсію і протипожежну профілактику.

Close Menu