14 березня працівники відділу соціальної роботи Франківського району провели для дітей благодійний захід карамельний майстер-клас у Майстерня Карамелі.

Метою заходу було сприяти у всебічному розвитку дітей, організації цікавого та змістовного дозвілля, розвинути увагу і фантазію та сформувати нові навики створення солодощів власними руками. 

Майстер-клас з виготовлення карамелі створено для дітей, яких із задоволенням навчать професіонали. Діти робили льодяники і цукерки в формі своїх улюблених героїв або різноманітних фігурок.

Спостерігати за роботою кондитерів «Майстерні Карамелі» дуже цікаво. А опинитись на їхньому місці – ще цікавіше! Маленькі відвідувачі «Майстерні Карамелі» мали унікальну нагоду взяти участь у майстер-класі і створити власний карамельний шедевр.

На карамельному майстер-класі діти перевтілилися в майстрів-карамельє, поринули у чарівний світ солодкої магії, опанували нові навики і створи авторські солодощі, які змогли подарувати своїм близьким та друзям.

Дуже дякуємо кондитерам «Майстерні Карамелі» за професійний майстер-клас! Карамельний майстер клас – це яскраві враження та солодкі спогади маленьких майстрів-карамельє!

Close Menu