2 квітня за адресою: м. Львів, вул. Патона 4/2 у приміщенні комфорт-бібліотеки для дітей №42, працівники відділу соціальної роботи Залізничного району, що є структурним підрозділом Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжили тематичні зустрічі для батьків та дітей в рамках проекту «Відповідальне батьківство».

Гостями заходу стали представник ЛКП “Лев” , справжній кінолог зі своєю підопічною собакою Лолою, які були запрошені у Всесвітній день людей з Розладом аутистичного спектру, щоб розказати про важливе значення підтримки та бажання робити добрі справи. Метою заходу було продовжити гарну традицію проекту “Відповідального батьківство” , сприяти змістовному та корисному дозвіллі для сімей. Мотивувати дітей до відповідальності за своїх підопічних тваринок та розуміння, що навіть сама звичайна собака, без орденів і відзнак може стати справжнім другом завдяки любові та небайдужості.

Учасники переглянули мультфільм про маленького песика, який щиро прагнув бути корисним, допомагати людям з особливими потребами і зрештою, незважаючи на перепони, зумів досягнути своєї мети і стати справжнім помічником та другом. Наступна частина заходу була сконцентрована на бесіді в дружньому колі, де професійний кінолог розповідав про особливості виховання та догляду собак, разом із Лолою демонстрували навики дресирування та радували учасників гарним настроєм і позитивом.
На завершення, кожен охочий мав можливість поставити актуальні питання та зробити фото на пам’ять.

Close Menu