Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував фестиваль талантів «Повір у себе, і у тебе повірять інші» для дітей та молоді з інвалідністю. Захід відбувся 15 травня 2019 року о 15.00. у приміщенні MolodoZeleno за адресою: м. Львів, вул. Джерельна, 20.

Мета фестивалю: сприяти у формуванні світогляду та відчутті прекрасного в дітей та молоді з інвалідністю. Мотивувати учасників до віри у власні сили, допомагати їм з інтеграцією в суспільство, а також завдяки активній соціальній діяльності, організовувати заходи для привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю.

Залучена категорія: діти з інвалідністю від 4 до 18 років.

В рамках фестивалю відбудеться концерт талантів, де діти виступатимуть з творчими номерами, юні художники представлятимуть власні роботи, а гості заходу матимуть змогу отримати море позитивних емоцій. Окрім того, кожен учасник отримає цікавий та оригінальний подаруночок і подяку за участь у фестивалі.

На всіх гостей свята очікує частування смаколиками, перегляд наукового шоу з хімічними експериментами, твістинг-шоу з повітряних кульок, аква-грим та миттєві знімки із фото-боксу.

Close Menu