З метою впровадження Програми запобігання та протидії домашньому насильству, відбулась робоча зустріч із представниками організацій та фондів недержавного сектору. Фахівці центру соціальних служб на чолі із директором центру Аллою Горбач спільно із керівником проектів БО «100% життя» м.Львів Наталею Проць та головою правління Дмитром Тигачем, виконавчим директором Горіховий дім/Walnut House Юрієм Лопатинським, та директором ГО «Осоння» Віктором Баландіним і засновником ГО «Осоння» Каріною Амбарцумовою.

Результатом цієї зустрічі стало створення робочих груп, завданням яких буде розроблення ефективних механізмів протидії домашньому насильству та допомоги потерпілим особам. Ці групи, які складаються із представників органів місцевого самоврядування та очільників організацій громадського сектору повинні напрацювати шляхи вирішення 3-х актуальних для міста питань:
1. Впровадження корекційних програм для кривдників.
2. Визначення правил і механізмів поселення постраждали від домашнього насильства жінок у соціальний заклад благодійної організації «Фонд Горіховий дім», вивчення мережі соціальних закладів інших організацій та налагодження ефективних шляхів взаємодії.
3. Створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства при Львівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Close Menu