25 червня працівниками відділу соціальної роботи Личаківсько-Галицького району було проведено захід «Мить зупинись», екскурсію у музей історії фотоапаратури.

Мета заходу – сприяти у всебічному розвитку дітей та створення позитивного емоційного настрою у дітей та батьків. Під час проведення екскурсії діти мали змогу познайомитись з кіно та фототехнікою минулого століття. Споглядаючи на колекцію ретро фототехніки у музеї «Фіксаж», розумієш, що кожна з цих фотокамер має свою особливу історію, адже кожна з них висвітлювала важливі для когось події.

На світлинах ми можемо закріпити важливі моменти життя кожної людини, відобразити її настрій, показати з іншої перспективи, яку не завжди помічають інші.

Завдяки плівковим фотокамерам було зроблено безліч таких фотошедеврів, адже фотографія зроблена такою камерою – це завжди море емоцій, оскільки кількість кадрів обмежена, а побачити їх можна лише після проявлення.

Діти та батьки мали змогу побачити фотоапарати та кінокамери, різного розміру від ґудзика до великої професійної техніки та зробити фото на пам`ять.

Close Menu