4 грудня в приміщенні дитячого розважального центру “SkyPark”, по вул. Стрийській 202 відбулося масштабне дитяче свято – результат співпраці Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та кількох міжнародних організацій, а саме: RoundTable, Ladies’ Circle, Old Tablers, Tangent Club, Rotary Lviv International.
На святі діти мали можливість цікаво провести час та отримати різдвяні подарунки, які передали діти Німеччини дітям України.

Протягом року в німецьких дитячих садах, школах, та компаніях діти пакували подарунки для дітей із соціального вразливих родин. Зібрані подарунки доставляються спеціальними різдвяними вантажівками в Україну, Молдавію, Болгарію та Румунію. Даний проект має назву назву “Різдвяний Конвой”, проводиться більше десяти років поспіль і традиційно відбувається в перший тиждень грудня.
Львів вперше бере участь у даному проекті.

Загалом подарунки отримає понад 900 дітей, якими опікується Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. А також 1500 дітей Львівської області.

Close Menu