Вчора у клубі «Picasso» відбулася вечірка для дітей «Канікули Goodbye! Школо зустрічай!», яку організували працівники Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Учасники заходу мали змогу зробити фото на згадку, пограти настільні ігри, а також зробити аквагрим. Діти разом із аніматорами спільноти САД Боско, потанцювати запальні банси, пограли «велику гру», взяли участь у майстер-класі із черлідингу, яку організували дівчата із спортивно-танцювального клубу з Lviv Angels sports club/ Спортивний клуб з черлідингу “Львівські янголи” та флеш-мобі від ведучого. Організатори за підтримки спонсорів підготували для дітей солодкий стіл, а також подарунки у вигляді шкільного приладдя, яке стане у пригоді дітям під час навчального року.
Захід відбувся за благодійної підтримки спонсорів: BISCOTTI, Оптовий Ринок “Шувар”, «Карпатська Джерельна», АШАН, Монако – Мережа дитячих супермаркетів, магазину Канцелярик, ТзОВ АТБ, Akvarel – Інтернет-магазин канцелярських товарів, магазину Котигорошко, Тзов Леон, ПП «Львівкульттовари» та клубy Picasso.

Close Menu